Hoşgeldiniz!
#

Kaliteden Ödün Vermeden Geleceği Planlıyoruz

Şirketimiz kurulduğu 1992 yılından itibaren iç piyasa ve ihracata yönelik doğal kozmetiğin yanı sıra saç ekimi sonrası ürünleri, saç bakım yağları, şampuanlar, losyonlar, kremler, vd. geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır. Üretimini yaptığımız ürünlerimizi müşterilerimize sunmadan önce, doğal hammadde ve özlerin kalitesinden emin olmak için önemli bir araştırma içerisindeyiz. İnsan sağlığına zararlı tüm içeriklerden kesinlikle uzak duruyor ve kullanmıyoruz.


Ekibimiz her geçen gün genişliyor. Ekip arkadaşlarımızı, sektörde önemli tecrübelere ve geniş bir networke sahip profesyonellerden seçiyoruz. Böylece sürekli tüm yenilikleri yakından takip ederek ürünlerimize yansıtmayı başarabiliyoruz. AR-GE çalışmalarına oldukça önem veriyoruz. Yeniliklere daima açığız inovatif ve kendini tekrar etmeyen bir kurum kimliğimiz var. Oldukça profesyonel ve konusunda uzman bir ekiple faaliyet gösteriyoruz. Böylece sürekli tüm yenilikleri yakından takip ederek ürünlerimize yansıtmayı başarabiliyoruz.


Bütün ürünlerimizi laboratuvarlarımızda çalışan profesyonel Kimya Mühendisleri ve uzman bir ekiple geliştiriyoruz. Gerekeli tüm sertifikalara sahibiz ve denetime uygun, kayıtları tamamlanmış 120’yi aşkın Doğal Kozmetik ürününü, hijyenik şartlarda üreterek müşterilerimize sunmaktayız. Bütün ürünlerimizi laboratuvarlarımızda çalışan profesyonel Kimya Mühendisleri ve uzman bir ekiple geliştiriyoruz. Gerekli tüm sertifikalara sahibiz ve denetime uygun, kayıtları tamamlanmış 120’yi aşkın Doğal Kozmetik ürününü, hijyenik şartlarda üreterek müşterilerimize sunmaktayız.

Bize Özgü ve Yerli Projelerimiz

Proje 1-Weganess

Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi sayesinde satış ortaklığına dayalı bir yapıyı içerisinde barındıran Weganess iş ortaklarına sürekli kazanç imkanı sunmaktadır. Weganess ile doğrudan satış yapabilir ve kendinize ait organizasyon yapısını kurarak iş hayınızda Kariyer sahibi olabilirsiniz.Yüksek güvenlik ve gizlilik politikası sayesinde kazançlarınız bizim tarafımızdan güvence altındadır.

Proje2- WinnGo

Bir mobil uygulama ile kazanç sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.Teknoloji,Reel Ticaret ve Reklamcılık sektörlerinin kazançlı dünyasını tek bir uygulama içerisinde bulabilirsiniz. WinnGo bir çok farklı yapısı ile insanlara kolay ulasılabilen,günlük yaşamın bir parçası olan ve bu sayede sektörün lider konumuna erişmiş bir yapıdır.

Proje 3- WegaPazar

Klasik E-Ticaret sistemlerinin aksine alışveriş yaparken kazanç sağlamak kimin aklına gelebilirdi ki? Dünya genelinde büyük bir kullanım kitlesi olan Affiliate Marketing (satış ortaklığı) sistemini yenilikçi ve daha kazançlı hale getiren WegaPazar bir alışveriş ile aynı anda bir çok kişiye kazanç sağlamaktadır.

Ailemize Katılmak İstermisiniz

Hemen Başlayın
>